1.  tanerkoc.blogspot.com sitesini ziyaret eden kullanıcılar, kullanım şartlarını okuyup anladığını ve kabul ettiğini belirtmiş olur. Bu sitenin belirli kurallar, prensipler, davranışlar ve kullanıcıları ilgilendiren başka şartlar ya da direktifler içermesi halinde, kullanıcılar siteyi kullanmaya başladıkları anda belirtilen tüm bu kurallara uyacağını kabul ve taahhüt eder.

2. tanerkoc.blogspot.com ziyaretçi ve kullanıcılarına bildirmeden kullanım koşullarını güncelleme hakkını saklı tutar. Kullanıcın, kullanım koşullarının yeni şekline kolaylıkla ulaşabilmesi için gerekli bağlantılar her zaman ana sayfada yer alacaktır.

3. Bu sitede yer alan içeriklerin tüm hakları tanerkoc.blogspot.com'a aittir ve izinsiz kullanımı yasaktır. Kullanıcılar, ziyaretçiler ve diğer üçüncü taraf şirket ve uygulamalar bu sitede sunulan içeriğe yönelik herhangi bir hak iddia edemez, burada yer alan içerikleri internet ortamları dahil olmak üzere basılı materyaller, DVD, CD, PDF gibi herhangi bir ortamda ticari amaç güdecek biçimde kullanamaz.

4.  tanerkoc.blogspot.com kullanıcının bilgisayarına virüs ve diğer her türlü kötü niyetli programın bulaşmasından kaynaklanacak herhangi bir zarardan sorumlu tutulamaz.

5. Kullanıcı, tanerkoc.blogspot.com’a ve resmi Twitter, İnstagram, Facebook ve sosyal medya mecralarındaki diğer sayfalarına göndermiş olduğu yorum ve paylaştığı içerikten ve diğer her türlü davranışından mesuldür. Kullanıcı bu sayfada hali hazırda bulunan kullanım koşullarına, yasal düzenlemelere ve terbiye kaidelerine uygun davranacağını beyan eder. Site yöneticileri uygun olmayan yorum ve diğer her türlü içeriği kullanıcıya haber vermeden yayından kaldırma hakkına sahiptir.

6. tanerkoc.blogspot.com kişisel olmayan bazı kullanıcı bilgilerini sisteminde otomatik olarak toplamaktadır. Bu bilgileri sistem ve altyapının geliştirilmesi için istatistiksel veri olarak veri tabanınında saklar ve kullanma hakkına sahiptir. Ziyaretçinin ve üyelerin haberi olmadan kendileriyle alakalı kişisel veri toplanmamaktadır. Sitenin eksiksiz ve hatasız çalışması için internet tarayıcınızın çerezleri kabul etmesi gerekmektedir. Herhangi bir platformun bilgisayarınıza çerez kaydı yapıp yapmamasına izin vermek sizin tercihinizdir.

7. Bu web sitesi, sayfalarında öteki sitelere bağlantı verilebilir. Başka bir internet platformuna bağlantı verilmesi bu sitedeki içeriğin onaylandığı ya da bu içerikten sorumlu olunduğu anlamına gelmez ve bağlantı verilen hiçbir sitenin içeriğinden sorumlu tutulamaz.

8. Kullanıcılar, burada yer verilen hükümlerin mobil platformlar dahil olmak üzere tanerkoc.blogspot.com’un faaliyet gösterdiği ve göstereceği her türlü mecrada geçerli olacağını kabul eder.